Regulamin

B.G.C Sławomir Browarski
64-813, Zacharzyn 150


Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące zasad funkcjonowania sklepu internetowego Muzyka Fitness. Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie prosimy o kontakt na adres mf@muzykafitness.pl.

Decydując się na zakup, potwierdzają Państwo znajomość regulaminu i wyrażają zgodę na jego przestrzeganie.

Po jakim czasie od złożenia zamówienia otrzymam zamówione produkty?

Zwykle wysyłka następuje następnego dnia roboczego po otrzymaniu zamówienia, o ile produkt jest na stanie. Maksymalny czas dostawy wynosi 35 dni, tylko w przypadku, gdy produkt nie znajduje się na magazynie. Towar zamawiany jest 10-go dnia każdego miesiąca, więc zamówienie płyt do tego terminu gwarantuje szybszą dostawę.

W jaki sposób wysyłany jest towar i jakie są koszta przesyłki?

Towar jest wysyłany za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką priorytetową za pobraniem i jego koszt wynosi 16,60 zł.

Jakie są możliwe formy płatności w sklepie Muzyka Fitness?

Aktualnie możliwy jest tylko jeden sposób płatności:

  • za pobraniem.

Czy istnieje możliwość zwrotu zamówionych towarów?

Tak. Zwrotowi podlegają wyłącznie rzeczy zapakowane, nie mające śladów użytkowania, zwrócone w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki wraz z dowodem zakupu. W tym terminie towar można zwrócić bez podania przyczyny. Termin ten liczy się od dnia odebrania przesyłki przez kupującego. Przed zwrotem należy skontaktować się z firmą Muzyka Fitness drogą mailową lub telefoniczną.

W jaki sposób dokonać zwrotu towaru?

Jeżeli zaistnieje potrzeba zwrotu zamówionych produktów prosimy o poinformowanie nas o chęci dokonania zwrotu przez e-mail: mf@muzykafitness.pl lub telefonicznie pod numerem +48 601 436 011. Skontaktuje się z Państwem konsultant Muzyka Fitness, który udzieli dalszych informacji jak dokonać zwrotu towaru. W przypadku zwrotu, towar należy odesłać do siedziby firmy, a należność zostanie przelana na konto w ciągu 14 dni roboczych. Nie odbieramy przesyłek pobraniowych.

Czy istnieje możliwość wystawienia faktury VAT?

Tak. Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać fakturę VAT-należy :

  • powiadomić nas przez e-mail: mf@muzykafitness.pl,
  • lub zaznaczyć w formularzu zamówienia (w sekcji dodaj komentarz do zamówienia - wpisać "Faktura VAT" i podać potrzebne dane, nazwę, adres, NIP).

 

Firma Muzyka Fitness może odstąpić od realizacji zamówienia bez podania przyczyn.